Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


Otváracie hodiny , Zuzana ()
Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či bude náučné oddelenie knižnice dňa 23.03.2020 otvorené pre verejnosť alebo je zatvorenie knižnice predĺžené? Vopred ďakujem.
23.03.2020 - Dobrý deň, ako sme už avizovali na našej web stránke aj FB konte, knižnica je z dôvodu šírenia korona vírusu uzatvorená do odvolania. Žiaľ, ani nás táto situácia neteší, ale musíme to vydržať.
 
otváracie hodiny , Natália ()
Dobrý deň,chcem sa informovať, či dnes bude náučná knižnica otvorená aj pre verejnosť, vzhľadom k danej situácii ohľadom coronavirusu. Ďakujem
16.03.2020 - Dobrý deň, knižnica je zatvorená, zatiaľ do 22.3.2020.
 
Andersenova noc , Ivana ()
Pekný deň, chcela by som sa opýtať, či sa plánuje Andersenova noc pre deti, zatiaľ som nenašla nijaké info. Ďakujem veľmi pekne Ivana.
05.03.2020 - Dobrý deň, Noc s Andersenom plánujeme, je to na prihlášky, pre deti, ktoré sú našimi čitateľmi vo veku 9 - 10 rokov, kontaktujte úsek literatúry pre deti.
 
Prihlásenie , Jana ()
Dobrý deň, chcela by som sa spytat prečo nejde prihlasenie do kniznice cez PC ale cez mobil my to ide
04.03.2020 - Dobrý deň,priznávame, že netušíme, lebo zatiaľ sme podobný problém hlásený nemali... Odkontrolujeme to.
 
zážitkové čítanie pre deti , Lenka Tomkova ()
Dobrý deň, našla som plagát ohľadom čítania pre deti a kvízy. Chcem sa opýtať, kedy to býva. Ďakujem
28.02.2020 - Dobrý deň, tieto podujatia sa organizujú cez školy, môžete školu, do ktorej chodí Vaše dieťa na tieto podujatia upozorniť. Na začiatok letných prázdnin pripravujeme podujatia pre deti zamerané na čítanie, literárne kvízy, hry so spoločenskými hrami a tvorivé dielne.
 
staršie