Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


vypozicana kniha , Martin ()
Prosim vas ako sa da zistit ked si chcem knizku rezervovat ze ci som ju uz mal pozicanu alebo nie cez internet dakujem
09.05.2019 - Dobrý deň, cez internet túto informáciu nezískate.
 
predlženie výpožičky , Natália ()
zdravím, ja by som sa chcela spýtať, či je možné mailovo, resp. nejak inak predĺžiť čas výpožičky, keď sa nemôžem dostaviť osobne, ďakujem za odpoveď
17.04.2019 - Dobrý deň, predĺženie výpožičky je možné urobiť aj prostredníctvom Vášho e-konta na www.kniznicagfb.sk, alebo aj telefonicky - ak máte požičanú knihu z úseku beletrie: 5526216, ak z úseku náučnej literatúry: 5523609.
 
Hľadám knihy na MVS , Muránska Mária ()
Dobrý deň, v súbornom katalógu mi našlo, že máte knihy: Vlastnosti a použití výbušin : Skripta / Jindřich Foltýn Foltýn, Jindřich a Speciální technika I + II. Praha Ak ich máte prosím o MVS pre našu knižnicu.
21.03.2019 - Dobrý deň, Vašu požiadavku sme posunuli na vybavenie.
 
detske oddelenie , katka ()
Dobry den, prosim Vas, uz je otvorene detske oddelenie?popripade ako dlho bude trvat prerabka? dakujem
13.03.2019 - Dobrý deň, aj keď ceduľka na dverách knižnice hovorí o uzatvorení úseku literatúry pre deti, tento úsek funguje v obmedzenom režime, práce stále prebiehajú, pretože ide o montáž nových regálov, ktoré sú atypické vzhľadom na charakter podkrovia a tieto práce sú tým pádom veľmi náročné. Preto Vám neviem odpovedať, kedy bude úsek plne prevádzky schopný, verím, že do konca marca by sa to stihnúť malo. Ak potrebujete knihu len vrátiť, dá sa to do biblioboxu pri vstupných dverách do knižnice, ak si chcete knihu vymeniť, tak príďte, samozrejme Vás obslúžime, aj keď to nebude v takých komfortných podmienkach, ako by sme si priali. Ale môžem Vám sľúbiť, že potom budeme mať určite jedno z najkrajších úsekov pre deti na Slovensku.
 
vrátenie knihy , Michaela ()
Dobrý deň,prosím Vás ako máme postupovať,keď chceme vrátiť knižku,ktrorú si dcérka požičala,keď boli u Vás s celou triedou zo ZŠ.Čitateľský preukaz nemáme doma,neviem,či ho má p.učiteľka,lebo nám dali prihlášku zo školy na začiatku školského roka...už je to asi viac ako mesiac.Ďakujem veľmi pekne.
13.03.2019 - Dobrý deň, čitateľský preukaz teda bude zrejme u pani učiteľky, deti, ktoré sa zapíšu do našej knižnice hromadne prostredníctvom školy, chodievajú organizovanie so školou si knihy aj vymieňať. Vám ale nič nebráni prísť do knižnice aj s Vašou dcérou a knihu si vymeniť aj individuálne, nemusíte čakať na školu. Ak teda nemáte čitateľský preukaz doma, knihovníčke pri pulte poviete meno dieťaťa, ona si ho v databáze nájde. Momentálne ale nebuďte prekvapená, úsek literatúry pre deti v podkroví našej knižnice, funguje v obmedzenom režime, zariaďujeme ho novým nábytkom. Ak chcete knihu len vrátiť, je to možné aj do biblioboxu, ktorý je umiestnený pri vstupných dverách do knižnice. Ak by ste mali akékoľvek otázky, zavolajte mi na tel.: 0905 270 460.
 
staršie