Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


informatika , Zora Luptáková ()
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte knihu o informatike ktorá by nebola staršia ako z roku 2015.
07.12.2017 - Dobrý deň, odporúčame Vám navštíviť náš úsek náučnej literatúry - Liptovský Mikuláš, ul. 1. mája, NKP Čierny orol - kde Vám, naše pracovníčky ponúknu literatúru, ktorú potrebujete.
 
predĺženie vypožičania kníh , Gabriela Vyšná ()
Dobrý deň potrebovala by som si predĺžiť knihy o daľšie dva mesiace a neviem ako to cez internet spraviť.. Dakujem Vyšná
28.08.2017 - Dobrý deň, postup je nasledovný: www.kniznicagfb.sk, kliknite na Akú knihu hľadáte, - dostanete sa do on-line katalógu, vpravo hore kliknite na Prihlásenie, zadajte číslo Vášho čitateľského preukazu (nie čiarový kód) a do okienka pod prvých 6 čísel Vášho rodného čísla, kliknite na Prihlásiť. Zpoložiek vpravo pod sebou vyberte Výpožičky a potom kliknite buď na Predĺžiť všetky výpožičky, alebo pri každej knihy jednotlivo Predĺžiť. Systém Vám knihy predĺži, ak nie sú rezervované iným čitateľom. V takom prípade je potrebné knihu vrátiť.
 
Vybavenie preukazu , Nikola ()
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné aby si dieťa do veku 15 rokov mohlo vybaviť preukaz aj v oddelení beletrie pre dospelých. Ďakujem.
21.08.2017 - Dobrý deň, deti do 15 rokov si vybavujú preukaz čitateľa na úseku detskej literatúry, prihlášku im podpíše zákonný zástupca - rodič. Vo výnimočných prípadoch - so súhlasom, a odporúčaním rodiča - si môžu požičiavať knihy, najmä povinné čítanie, v úseku beletrie.
 
kniha z inej knižnice , Tomáš ()
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na knihu (Timothy Ferriss - Čtyřhodinový pracovní týden), ktorú vo Vašej ponuke nemáte, dá sa zistiť či ju nemá niektorá iná knižnica a ak dala by sa vypožičať z nej? Ďakujem. S pozdravom, Tomáš
16.08.2017 - Dobrý deň, knihu Vám môžeme požičať y inej knižnice prostredníctvom medziknižničnej výpožičnej služby, ktorú Vám poskytneme na úseku náučnej a regionálnej literatúry v NKP Čierny orol - Liptovský Mikuláš, ul. 1. mája, 1. poschocie.
 
Citatelsky preukaz , Vanesa U. ()
Dobry den prajem. Pri navsteve kniznice dna 13.07. 2017(konkretne naucneho oddelenia) som si pravdepodobne v kniznici zabudla citatelsky preukaz na meno: Vanesa Urbanova. Kniha, ktoru som si pozicala, bola zapisana, ale citatelsky preukaz zostal pravdepodobne v kniznici. Chcem sa spytat, teda ci je cit.preukaz u Vas v kniznici, ak ano, pri najblizsej navsteve si ho snad uz nezabudnem :) Dakujem za odpoved.
17.07.2017 - Dobrý deň, čitateľský preukaz sa našiel v knihe, ktorú ste vrátili, keď prídete najbližšie do knižnice, popýtajte si ho u knihovníčky pri pulte, vráti Vám ho. Prajeme všetko dobré.
 
staršie