Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


kniha z inej knižnice , Tomáš ()
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na knihu (Timothy Ferriss - Čtyřhodinový pracovní týden), ktorú vo Vašej ponuke nemáte, dá sa zistiť či ju nemá niektorá iná knižnica a ak dala by sa vypožičať z nej? Ďakujem. S pozdravom, Tomáš
16.08.2017 - Dobrý deň, knihu Vám môžeme požičať y inej knižnice prostredníctvom medziknižničnej výpožičnej služby, ktorú Vám poskytneme na úseku náučnej a regionálnej literatúry v NKP Čierny orol - Liptovský Mikuláš, ul. 1. mája, 1. poschocie.
 
Citatelsky preukaz , Vanesa U. ()
Dobry den prajem. Pri navsteve kniznice dna 13.07. 2017(konkretne naucneho oddelenia) som si pravdepodobne v kniznici zabudla citatelsky preukaz na meno: Vanesa Urbanova. Kniha, ktoru som si pozicala, bola zapisana, ale citatelsky preukaz zostal pravdepodobne v kniznici. Chcem sa spytat, teda ci je cit.preukaz u Vas v kniznici, ak ano, pri najblizsej navsteve si ho snad uz nezabudnem :) Dakujem za odpoved.
17.07.2017 - Dobrý deň, čitateľský preukaz sa našiel v knihe, ktorú ste vrátili, keď prídete najbližšie do knižnice, popýtajte si ho u knihovníčky pri pulte, vráti Vám ho. Prajeme všetko dobré.
 
otváracie hodiny , Beáta Pokrievková ()
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či počas letných prázdnin budete mať otvorené aj v sobotu. Ďakujem . Beáta Pokrievková
07.07.2017 - Dobrý deň, počas letných prázdnin bude knižnica v sobotu zatvorená.
 
Medzikniznicna vypozicka , Vanesa ()
Dobry den, chcem sa spytat potrebujem pri medzikniznicnej vypozicke aj citatelsky preukaz alebo mi staci vediet jeho cislo? Dnes sa chystam do kniznice a zabudla som ho zial doma. Dakujem.
19.06.2017 - Dobrý deň, pri využívaní služieb knižnice je potrebné mať čitateľský preukaz, v krajnom prípade Vás vieme nájsť podľa čísla resp. podľa mena v databáze a službu Vám poskytneme.
 
Medzikniznicna vypozicka , Vanesa ()
Dobry den prajem. Z akych kniznic si mozem pozicat knihy? Z akejkolvek kniznice, alebo mate presne urceny zoznam kniznic? Mala by som zaujem o knihu z kniznice Jana Bocatia v Kosiciach. A tiez sa chcem spytat aka je cena za medzikniznicnu vypozicku pri 2 ks knih. Dakujem velmi pekne a prajem pekny den. :)
12.06.2017 - Dobrý deň, službou MVS môžeme objednať titul z ktorejkoľvek knižnice na území SR, ktorá službu MVS poskytuje, pri rešpektovaní ich pravidiel. Cena je za 1 ks 2.-€. Je úplne jedno koľko kusov kníh si používateľ objednáva. Vždy je to 2.-€ za titul. Celý aktuálny cenník je uverejnený na stránke Liptovskej knižnice.
 
staršie