Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


kniha , Anna Šmelková ()
Prosím vás, máte knihu: Šmiheľ, Štefan: Dejiny mojich farností. Hruštín: Rímskokatolícky farský úrad. Vydal Ing. František Teťák, štúdio F., Námestovo? Ďakujem. Prajem pekný deň. Anna Šmelková
11.09.2018 - Je nám ľúto, ale túto knihu v našej knižnici nemáme.
 
Výpožičná doba kníh , Stanislava ()
Dobrý deň prajem. Som študentkou vysokej školy a z vašej knižnice - konkrétne z náučného oddelenia by som si rada požičala knihy, ktoré k štúdiu potrebujem. Na akú maximálne dlhú dobu sa dajú knihy požičať? Existuje aj možnosť predĺženia knihy nad stanovený limit? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
20.08.2018 - Základná výpožičná doba na knihy je 1 mesiac, maximálne si môžete po dohovore s pracovníčkou knižnice a v prípade, že knihu nežiada ´další čitateľ, predĺžiť výpožičku na 3 mesiace, potom je potrebné knihu fyzicky priniesť do knižnice a vrátiť. Ak o knihu nie je evidovaný záujem (rezervácie), je možné Vám ju opätovne požičať.
 
časopis , Anna Šmelková ()
Dobrý deň. Prosím vás, odoberáte Genealogicko-heraldický hlas? Ďakujem. Pekný deň. Anna Šmelková
20.08.2018 - Je mi ľúto, ale tento časopis naša knižnica neodoberá.
 
Rešerš , Lenka Belopotocká ()
Dobrý deň, poskytujete aj služby - rešerš?
03.08.2018 - Dobrý deň, rešerš Vám na danú tému spracovať vieme, navštívte, prosím, úsek náučnej a regionálnej literatúry našej knižnice v NKP Čierny orol - 1. posch. - ul. 1. mája LM, tam sa dohodnete na všetkých aspektoch požadovanej rešerše. Upozorňujem, že táto služba je spoplatnená podľa platného cenníka.
 
Kolko je poplatok za clenstvo , Eva ()
Dobrý deň chcem sa opytať koľko je poplatok za clenstvo Za dospelú osobu
24.05.2018 - Dobrý deň, členský príspevok pre dospelého človeka je 5 €. Členstvo platí 12 mesiacov odo dňa prihlásenia, do všetkých oddelení knižnice.
 
staršie