Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


Carlo Goldoni - Škriepky v Chiozze-zapožičanie , Renata Vevericová ()
Dobrý deň nie som členkou knižnice, napriek tomu by som potrebovala informáciu, či je k dispozícii kniha, resp. scenar autora Carla Goldoniho Škriepky v Chiozze a zároveň či je možnosť získať ho v elektronickom formáte. Ďakujem
30.07.2020 - Dobrý deň,hru Škriepky v Chiozze od Carla Goldoniho v našej knižnici máme, nachádza sa v knihe Komédie II. , avšak momentálne je táto kniha požičaná. Môžete si túto knihu rezervovať, ale len vtedy ak sa zaregistrujete za člena knižnice. V elektronickom formáte túto hru nemáme ani Vám ju v tejto forme nemôžeme poskytnúť.
 
Predĺženie , Nadežda Harvanková ()
Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o predĺženie vypožičanej knihy na moje meno o dva mesiace? Ďakujem. Harvanková
24.06.2020 - Dobrý deň, knihy máte predĺžené.
 
Predĺženie , Miroslava Bley ()
Dobrý deň, môžem Vás poprosiť predĺžiť všetky vypožičané knižky, nakoľko sme nejaký čas mimo mesto a nemám možnosť ich vrátiť. Mne sa už online predĺžiť nedajú. Ďakujem.
11.06.2020 - Dobrý deň, výpožičky máte predĺžené.
 
predĺženie , Mária Plávková ()
Dobrý deň, môžem poprosiť predĺžiť vypožičané knihy na moje meno? ďakujem Plávková
09.06.2020 - Dobrý deň, výpožičky sme Vám predĺžili, ale upozorňujem, že nemáte obnovené členstvo v knižnici. Poprosím Vás, keď sa Vám bude dať, aby ste prišli do knižnice.
 
vrátenie kníh , Dagmar Kseňáková ()
Dobrý deň, minulý týždeň v utorok som vrátila do boxu 5 vypožičaných knižiek. V histórii mojich výpožičiek stále figurujú ako nevrátené. Prosím o info, či je vrátenie v poriadku. Moje číslo : 8502
03.06.2020 - Dobrý deň, to je v poriadku, vrátené knihy - osobne aj z biblioboxu - idú najskôr do 5-dňovej karantény, až potom sa odpisujú z čitateľského konta. Vrátené knihy z Vášho konta boli odpísané 2.6.2020. Požičané momentálne nemáte nič.
 
staršie