Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


Predĺženie , Nadežda Harvanková ()
Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o predĺženie vypožičanej knihy na moje meno o dva mesiace? Ďakujem. Harvanková
24.06.2020 - Dobrý deň, knihy máte predĺžené.
 
Predĺženie , Miroslava Bley ()
Dobrý deň, môžem Vás poprosiť predĺžiť všetky vypožičané knižky, nakoľko sme nejaký čas mimo mesto a nemám možnosť ich vrátiť. Mne sa už online predĺžiť nedajú. Ďakujem.
11.06.2020 - Dobrý deň, výpožičky máte predĺžené.
 
predĺženie , Mária Plávková ()
Dobrý deň, môžem poprosiť predĺžiť vypožičané knihy na moje meno? ďakujem Plávková
09.06.2020 - Dobrý deň, výpožičky sme Vám predĺžili, ale upozorňujem, že nemáte obnovené členstvo v knižnici. Poprosím Vás, keď sa Vám bude dať, aby ste prišli do knižnice.
 
vrátenie kníh , Dagmar Kseňáková ()
Dobrý deň, minulý týždeň v utorok som vrátila do boxu 5 vypožičaných knižiek. V histórii mojich výpožičiek stále figurujú ako nevrátené. Prosím o info, či je vrátenie v poriadku. Moje číslo : 8502
03.06.2020 - Dobrý deň, to je v poriadku, vrátené knihy - osobne aj z biblioboxu - idú najskôr do 5-dňovej karantény, až potom sa odpisujú z čitateľského konta. Vrátené knihy z Vášho konta boli odpísané 2.6.2020. Požičané momentálne nemáte nič.
 
predĺženie výpožičnej doby , Mária Jančová ()
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžem takto online požiadať o predĺženie výpožičnej doby. Ide o titul Krmovinárstvo a výpožičná lehota končí vo štvrtok 4.6. 2020. Ďakujem Mária Jančová
01.06.2020 - Dobrý deň, Vašu požiadavku som odoslala na úsek náučnej literatúry, odkiaľ zrejme máte túto knihu vypožičanú. Výpožičku Vám predĺžime.
 
staršie