Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


Knihy o občianskom združení , Vanesa ()
Dobrý deň prajem. Chcem sa opýtať, či sa nachádzajú vo Vašej knižnici o Občianskom združení, respektíve Zákon o združovaní občanov, a knihy o podávaní grantov, dotácií a všeobecne knihy s touto tematikou? Ďakujem za informácie.
24.01.2020 - Zoznam všetkých dostupných dokumentov, nájdete v on-line katalógu Liptovskej knižnice / www.kniznicagfb.sk / , pokiaľ by ste nenašli tituly na Vami požadovanú tému, je možné využiť rešeršné služby, prípadne službu MVS / medzivýpožičnú / kde Vám vieme konkrétny titul objednať z inej knižnice na území SR.
 
Kniha , Lucia ()
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte v knižnici k dispozícií knihu: Něžná náruč rodičů / Eva Kiedroňová
13.01.2020 - Dobrý deň, knihu máme, môžete si ju požičať na úseku náučnej a regionálnej literatúry našej knižnice, NKP Čierny orol - LM ul. 1. mája, 1.- poschodie - tel.: 044/5523609
 
predlzenie pozicania knih , Lenka Jamrišková ()
Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať ako sa dá online predĺžiť doba požičania? Za odpoveď vopred ďakujem.
30.12.2019 - Dobrý deň, postup je nasledovný: www.kniznicagfb.sk, kliknite na Akú knihu hľadáte, - dostanete sa do on-line katalógu, vpravo hore kliknite na Prihlásenie, zadajte číslo Vášho čitateľského preukazu (nie čiarový kód) a do okienka pod prvých 6 čísel Vášho rodného čísla, kliknite na Prihlásiť. Z položiek vpravo pod sebou vyberte Výpožičky a potom kliknite buď na Predĺžiť všetky výpožičky, alebo pri každej knihe jednotlivo Predĺžiť. Systém Vám knihy predĺži, ak nie sú rezervované iným čitateľom. V takom prípade je potrebné knihu vrátiť.
 
Predĺženie doby požičania , Bibiána Barancová ()
Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať ako sa dá online predĺžiť doba požičania? Za odpoveď vopred ďakujem. S pozdravom Barancová.
20.12.2019 - Dobrý deň, odpoveď Vám zašle vedúca odboru knižnično-informačných služieb mailom.
 
Knihy v nemčine a angličtine , Katarína Badinková ()
Prajem dobrý večer, tu doma leží niekoľko dobre zachovalých kníh pre mladých aj dospelých v paperbackovom vydaní. Ak by ste mali o ne záujem rada Vám ich darujem i pošlem. So srdečným pozdravom Katarína Badinková
17.12.2019 - Dobrý deň, ďakujeme za ponuku, knihy radi zoberieme.
 
staršie