Aktuality

Najlepší čitateľ 2023 – pozvánka

Vo štvrtok 14. decembra v popoludňajších hodinách sa v Liptovskej knižnici Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši (inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) uskutoční malá čitateľská slávnosť, na ktorej budú vyhodnotení najaktívnejší detskí aj dospelí čitatelia za rok 2023.

Tradične, už niekoľko rokov, takto ku koncu roka, vyhodnocujeme najlepších detských a dospelých čitateľov Liptovskej knižnice GFB. Tentoraz to bude po tretíkrát, čo sme sa tieto dve vyhodnotenia detského a dospelého naj čitateľa liptovskej knižnice rozhodli spojiť a oceniť ich spolu. Ako po minulé roky, tak aj teraz sme okrem počtu vypožičaných kníh a časopisov zohľadňovali návštevnosť podujatí či ako sa čitatelia zapájali do diania v knižnici. Pre tento rok sme zostavili zoznam dvanástich najlepších dospelých a siedmich detských čitateľov, s ktorými sme sa v tomto roku stretávali v knižnici najviac.

Na vyhodnotení, ktoré sa uskutoční v úseku literatúry pre deti a mládež si najaktívnejší čitatelia prevezmú diplomy aj s malým prekvapením, ktoré pre nich s láskou pripravili pracovníčky knižnice pod vedením lektorky tvorivých dielní Anny Iľanovskej.  V predvianočnom duchu bude ladený krátky program, ktorého súčasťou bude aj fotoprezentácia zo života knižnice.

Vyhodnotenie naj čitateľov za rok 2023 je komorné stretnutie určené pre vybraných najlepších čitateľov, ich rodinných príslušníkov a priateľov.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this