Nová kniha Stanislava Kaľavského je už medzi svojimi čitateľmi

utorok 1. februára sme v knižnici vyprevadili k čitateľstvu románový debut regionálneho autora a člena literárneho klubu 📙Stanislava Kaľavského Stanislav Kalavsky ROMA N AMOR.
Krstní rodičia Anna Ondrejková a Jaroslav Klus zapriali knihe, v ktorej sa splietajú, zauzľujú, prepletajú, rozpletajú aj trhajú nitky chcených i nechcených vzťahov ❤️💔❤️‍🩹, pozorné a vnímavé čitateľstvo.
Hlavná postava Vladimír v knihe číta svojej „frajerke“ Mii úryvky z rozpísaného dystopického románu Opravovňa ľudí – ktorý má ambíciu pretaviť sa do ďalšieho Stanovho románu. ✍️ No a prezradil tiež, že má rozpísané aj pokračovanie zbierky cestopisov Čas na priestor. A v Liptovská knižnica G. F. Belopotockého v Liptovskom Mikuláši sa tešíme koncom tohto roka aj na ďalší z jeho cestovateľských večerov.
❗️O románe ROMA N AMOR budeme so Stanom diskutovať aj na februárovom stretnutí literárneho klubu v piatok 2️⃣3️⃣.2️⃣. od 17.00. Ste vítaní.