Aktuality

Psychomotorický tréning- pokračovací kurz

            Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši (inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) pripravuje na jarné mesiace (marec, apríl) psychomotorický tréning pamäti pre seniorov – pokračovací kurz pre absolventov základného kurzu, ale nielen pre nich. Bude pozostávať z piatich lekcií zameraných hlavne na zopakovanie a utvrdenie si rôznych mnemotechnických techník, ako sú napr. metóda loci či vizualizácia. Tréning bude vhodne doplnený o psychomotorické hry, ktoré zábavnou formou stimulujú tvorivú časť mozgu. Cieľom kurzu je skvalitnenie pamäťovej a koncentračnej schopnosti a tiež posilnenie kreativity.

Lektorkou bude propagátorka zdravého životného štýlu Markéta Kořínková, zakladateľka Občianskeho združenia AB-C v Liptovskom Mikuláši, s ktorou dlhodobo spolupracujeme na tréningoch pamäti. Úvodná hodina je naplánovaná na 21. marec (utorok) o 14.00 hodine.

Kurz sa uskutoční v centrálnej budove knižnice (multimediálny úsek) v rámci projektu „365 dní v knižnici“, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Táto skvelá partička v utorok 21. marca 2023 začala v Liptovskej knižnici 🧠PSYCHOMOTORICKÝ TRÉNING PAMÄTI – pokračovací kurz pod vedením Markétky Kořínkovej.
V rámci projektu 365 dní v knižnici, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this