Aktuality

Vnútorný kritik – Ako čeliť záťaži a stresu – workshop pre študentov stredných škôl

VNÚTORNÝ KRITIK

Ako čeliť záťaži a stresu

Workshop pre stredné školy

  1. október 2023 od 9.00 hod.

         

          V pondelok 2. októbra 2023 od 9,00 sa v Liptovskej knižnici G. F. Belopotockého v Liptovskom Mikuláši (inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) uskutočnia workshopy pre študentov stredných škôl s témou spoznávania „vnútorného kritika“ a osvojenia si stratégií zvládania stresu v tínedžerskom veku. Už tradične a s dobrým ohlasom u nás workshopy s témou duševného zdravia mladých ľudí vedie psychologička a terapeutka Jarmila Tomková z o. z. ViaSua, ktorá má skúsenosti z psychologického poradenstva v školskom prostredí aj individuálne. Spolupracovala na kampaniach digiQ či bezpečnenanete.sk v spolupráci s firmou ESET.  

Cieľom workshopu je naučiť dospievajúcich ľudí pracovať s negatívnymi vnútornými presvedčeniami, ktoré sa vzťahujú na ich vzhľad, vlastnosti a schopnosti. Dôležitou zručnosťou je tiež zvládanie tlaku sociálnych médií, školy a spoločnosti. Študenti si na vlastnej koži vyskúšajú pozitívny vplyv vybraných relaxačných techník na schopnosť čeliť záťaži a stresu.

           Workshopy sú určené pre vopred dohodnuté kolektívy študentov stredných škôl. Uskutočnia sa v centrálnej budove knižnice v rámci projektu 365 dní v knižnici, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this