Zatvorenie knižnice od 19.12.2020

Milí čitatelia,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu zhoršujúcej sa pandemickej situácie  a na základe Uznesenia vlády SR č. 804 zo dňa 16.12.2020 bude Liptovská knižnica G. F. Belopotockého v Liptovskom Mikuláši od soboty 19.12.2020 až do odvolania pre verejnosť zatvorená.

Počas zatvorenia knižnice, resp. počas platného zákazu vychádzania, nebudú generované upomienky. V minulosti vzniknuté finančné záväzky voči knižnici však zostávajú v platnosti. Dokumenty, ktoré máte vypožičané, budú mať počas zatvorenia knižnice, resp. počas platného zákazu vychádzania, predĺženú výpožičnú dobu, ale môžete ich vrátiť aj do biblioboxu. Rezervované knihy Vám ponecháme pripravené v knižnici.

Znovuotvorenie knižnice pre verejnosť oznámime na našej webovej stránke www.kniznicagfb.sk.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať na e-mailových adresách:

kniznicagfb@kniznicagfb.sk

riaditel@kniznicagfb.sk